Psikodramayi yasamak, kişilik gelişimine katkıda bulunmak, ruhsal enerjiyi büyütmek, spontanligini, yaraticiligini psikodrama gibi bir eylem teknigiyle arttirmak, problemlerine farkli bir bakış açısı ile çözüm üretmek isteyenlerin katilabilecekleri grup çalismalari haftada 1 kez 2 saat olarak belirlenmistir. . Kapali gruba katilim için enstitü sekreterligine kayit yaptirmaniz yada on-line başvuruformunu doldurmanız yeterlidir.

YENİ PSİKODRAMA PDR VE PSİKOLOJİ ÖĞRENCİ GRUPLARI

Psikodrama PDR VE Psikoloji öğrenci grupları eğitim toplam 10 hafta sürer . Çalışmalar, daha sonrasında eğitime devam edecek olan grup psikoterapisti adayları için kredilendirilir.

EĞİTİMİN SÜRESİ: 10 OTURUM

EĞİTİME KABUL KOŞULLARI:

Eğitime, üniversitelerin Psikolojik Danışmanlık ve Psikoloji lisans programlarında öğrenim gören öğrencileri katılabilmektedirler.

PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE PSİKOLOJİ ÖĞRENCİLERİ GRUPLARI HAKKINDA

Psikodrama, eylem metodunu kullanarak kişilerin kendilerini daha yakından tanıyıp bireysel farkındalıklarını artırmalarını amaçlayan, çeşitli ısınma oyunlarıyla başlayıp, protagonist çalışmalarıyla devam eden hızlı ve etkili bir grup psikoterapisidir. PDR ve Psikoloji Öğrencileri Grupları ile amacımız, alandaki öğrencilerin psikodrama eğitimi almadan önce yöntemle tanışmaları ve psikodrama metodunu yaşantılayarak görebilmeleri ve mezuniyet sonrası eğitimlerde bu çalışmanın kredilendirilmesidir.