Hemen on-line başvuru için tıklayın;
http://www.istpsikodrama.com.tr/egitim-basvuru-formu

Başlangıç Tarihi: 20 Şubat 2019 Çarşamba
Çalışma Saatleri: Çarşamba, 19:15- 21:15

‘Psikodrama Grup Psikoterapisi Sistemi, eylem yöntemlerini kullanarak içgörü kazanma, psikolojik değişim, iyileşme ve daha doyumlu bir yaşamı deneyimlemeyi hedeflemektedir.’

PDR ve Psikoloji Öğrencileri Psikodrama Tanıtım Grupları ile amacımız, alan öğrencilerinin yaşamlarına dair içgörü kazanırken aynı zamanda psikodrama grup psikoterapisi sistemini ile tanışmalarını sağlamaktır.

Grup çalışmalarımız başlangıç tarihinden itibaren her hafta aynı gün ve saatlerde gerçekleştirilmek üzere, toplamda 10 hafta sürer. Eğitimin sonunda enstitümüz tarafından tanıtım grubuna katılım yapıldığına dair bir belge verilir. Mezun olduktan sonra eğitime devam etmek isteyen öğrenciler için, katılımın %50’si kredilendirilerek eğitim saatlerine dahil edilir. Eğitime başvurmak için bu belgeyi saklamak yeterli olacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için enstitümüze hemen başvurabilirsiniz, yerler kısıtlıdır. Kayıt için “eğitim başvuru formu”:
http://www.istpsikodrama.com.tr/egitim-basvuru-formu
Kaydınızı yaptırdıysanız lütfen konfirmasyon ve belgeleriniz için enstitüyü arayınız.

İSTANBUL PSİKODRAMA ENSTİTÜSÜ HAKKINDA;

Türkiye’de kurulmuş olan ilk Grup Psikoterapileri Derneğinin eski genel sekreteri ve Psikodrama Grup Psikoterapisti olan Deniz ALTINAY tarafından 1995 yılında Ankara’da kurulan ve 1997 yılında İstanbul'da yeni ismi ile faaliyete geçen İstanbul Psikodrama Enstitüsü 2000 yılında psikodramanın yaşayan efsanesi Zerka Moreno'nun enstitüye kendi uluslararası enstitülerinin ismini vermesiyle taçlandırıldı. Psikodrama alanındaki birçok yeniliğe ve gelişime öncülük eden enstitü uluslararası kimliği ile Avrupa Psikodrama Eğitim Kurumları Federasyonu (FEPTO) onaylı diplomalar vermekte ve Avrupa Psikoterapi Deneğinin (EAP) akredite edilmiş kurumsal üyesi olarak faaliyet göstermektedir. Halen 200'den fazla öğrencisi olan İstanbul Psikodrama Enstitüsü; İspanya, İngiltere, Avusturalya ve Amerika'daki psikodrama dernekleri ve enstitüleriyle bağlantılı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Uluslararası Grup Psikoterapileri Derneği üyesidir (IAGP). Enstitüde; Psikodrama Grup Psikoterapisi Eğitimi yanısıra, Psikodrama ile Şirket Eğitimleri, Spontanite Tiyatrosu Eğitimi ve Çocuk Psikodraması Eğitimi, Bireysel Psikodrama Eğitimleri, Genesosyogram Aile Ağacı Eğitimleri, Tangodrama ve Psikodramatik Çift ve Aile Terapileri eğitimleri ve çalışmaları da yürütülmektedir.