PSİKOLOJİK DANIŞMA VE PSİKOLOJİ ÖĞRENCİLERİ 
PSİKODRAMA TANITIM GRUBU

17 Ekim 2023 Salı

Hemen on-line başvuru için tıklayın;
http://www.istpsikodrama.com.tr/egitim-basvuru-formu

‘Psikodrama Grup Psikoterapisi Sistemi, eylem yöntemlerini kullanarak içgörü kazanma, arınma ve daha doyumlu bir yaşamı deneyimlemeyi hedeflemektedir.’

PDR ve Psikoloji Öğrencileri Psikodrama Tanıtım Grupları ile amacımız, öğrencilerin yaşamlarına dair içgörü kazanırken aynı zamanda psikodrama grup psikoterapisi sistemini tanımalarını sağlamaktır. 

Başlangıç Tarihi: 17 Ekim 2023 Salı

Çalışma Saatleri: Salı, 18:00-20:00 - (10 Hafta Sürecektir)

Grup çalışmalarımız başlangıç tarihinden itibaren her hafta aynı gün ve saatlerde gerçekleştirilmek üzere, toplamda 10 hafta sürer. Eğitimin sonunda enstitümüz tarafından tanıtım grubuna katılım yapıldığına dair bir belge verilir. Mezun olduktan sonra eğitime devam etmek isteyen öğrenciler için, katılımın %50’si kredilendirilerek eğitim saatlerine dahil edilir. Eğitime başvurmak için bu belgeyi saklamak yeterli olacaktır. 

Kayıt için “eğitim başvuru formu”: http://www.istpsikodrama.com.tr/egitim-basvuru-formu

Kesin kaydınızın tamamlanabilmesi için e-devlet üzerinden aldığınız “Öğrenci Belgenizi” bize iletmeniz gerekmektedir. 

İSTANBUL PSİKODRAMA ENSTİTÜSÜ
ULUSLARARASI ZERKA MORENO ENSTİTÜSÜ

Şakayık Sok. No:57/2
Nişantaşı – İSTANBUL

GSM: +90 532 2136362
www.istpsikodrama.com.tr

__________________________________________

 

İSTANBUL PSİKODRAMA ENSTİTÜSÜ HAKKINDA;

Türkiye’de kurulmuş olan ilk Grup Psikoterapileri Derneğinin eski genel sekreteri ve Psikodrama Grup Psikoterapisti olan Deniz ALTINAY tarafından 1995 yılında Ankara’da kurulan ve 1997 yılında İstanbul'da yeni ismi ile faaliyete geçen İstanbul Psikodrama Enstitüsü 2000 yılında psikodramanın yaşayan efsanesi Zerka Moreno'nun enstitüye kendi uluslararası enstitülerini ismini vermesiyle taçlandırıldı. Psikodrama alanındaki birçok yeniliğe ve gelişime öncülük eden enstitü uluslararası kimliği ile Avrupa Psikodrama Eğitim Kurumları Federasyonu (FEPTO) onaylı diplomalar vermekte ve Avrupa Psikoterapi Deneğinin (EAP) akredite edilmiş kurumsal üyesi olarak faaliyet göstermektedir. Halen 120'den fazla öğrencisi olan İstanbul Psikodrama Enstitüsü; İspanya, İngiltere, Avusturalya, Arjantin ve Amerika'daki psikodrama dernekleri ve enstitüleriyle bağlantılı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. İngiliz Psikodrama Derneği, Uluslararası Grup Psikoterapileri Derneği üyesidir. Enstitüde; Psikodrama Grup Psikoterapisi Eğitimi yanısıra, Psikodrama Şirket Uygulamaları, , SpontaniteTiyatrosu Eğitimi ve Çocuk Psikodraması Eğitimi, Bireysel Psikodrama Eğitimleri, Genesosyogram Aile Ağacı, Tangodrama, Psikodramatik Çift ve Aile Terapileri eğitimleri ve çalışmaları da yürütülmektedir.