PSİKODRAMA GRUP PSİKOTERAPİSİNİ TANITMAK AMAÇLI PDR VE PSİKOLOJİ ÖĞRENCİ GRUPLARI

Psikodrama PDR ve Psikoloji öğrenci grupları psikodramaya giriş çalışmaları toplam 8 ila10 hafta sürer . Çalışmalar, daha sonrasında eğitime devam edecek olan grup psikoterapisti adayları için kredilendirilir.

EĞİTİMİN SÜRESİ: 8-10 OTURUM

EĞİTİME KABUL KOŞULLARI:

Eğitime, üniversitelerin Psikolojik Danışmanlık (PDR) ve Psikoloji lisans programlarında öğrenim gören öğrencileri katılabilmektedirler. Yksek Lisans öğrencileri bu gruplara kabul edilmezler.

PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK (PDR) VE PSİKOLOJİ ÖĞRENCİLERİ GRUPLARI HAKKINDA

Psikodrama, eylem metodunu kullanarak bireylerin kendilerini daha yakından tanıyıp, bireysel farkındalıklarını artırmalarını amaçlayan, çeşitli ısınma oyunlarıyla başlayıp, protagonist çalışmalarıyla devam eden hızlı ve etkili bir grup psikoterapisidir. PDR ve Psikoloji Öğrencileri Grupları ile amacımız, alandaki öğrencilerin psikodrama eğitimi almadan önce yöntemle tanışmaları ve psikodrama metodunu yaşantılayarak görebilmeleri ve mezuniyet sonrası eğitimlerde bu çalışmanın kredilendirilmesidir. Çalışmalar her yıl sonbahar ve ilk bahar olarak iki dönem içinde açılırlar. Web sitemizdeki başvuru formunu doldurarak ya da alttaki linke tıklayarak kayıdınızı yaptırabilirsiniz.

PDR VE PSİKOLOJİ ÖĞRENCİLERİ PSİKODRAMA KAYIT FORMU

İSTANBUL PSİKODRAMA ENSTİTÜSÜ
psikodrama@istpsikodrama.com.tr
+90 532 2131263